Choď na obsah Choď na menu
 


Krišna a Kristus

Krišna a Kristus - temer rovnaké

Viete, aj Boh Krišna je Bohom ľudí, stvoril celý Vesmír a všetko v ňom. Zlých tresce a dobrých aj dobrých oddaných odmeňuje. Démonov a démonské povahy trestá a dobrých a trpiacich odmeňuje - a to isté robí aj Kresťanský Boh. Je to rovnaké. Ak by bol Krišna diabol, tak by zabíjal hlava-nehlava, trápil by ľudí - všemožne a stále. Ale Krišna tiež za dobro odpúšťa a za zlo tresce. Je to rovnaké. Aj dáva milosrdenstvo ak ľudia poslúchajú a robia dobro a veria v Krišnu. Ak neveria, počká si, až začnú veriť - potom ich odmení. Je to rovnaké. To len ľudia, ktorí veria že Krišna nie je Boh ale démon, a trepú kopec volovin - sú nezmysly. Nič o tom nevedia a trepú voloviny, ktoré sú len zle pochopené pravdy. A potom z toho spravia lži - nič viac len lži. Viete, ak by bol Krišna démon, tak prečo potom pomáha ľuďom a odmeňuje za dobro? Démon za dobro tresce a tresce za všetko a vedie k pomätenosti, ale Krišna to nerobí. Toto sú pravdy a nie to čo natrepú voloviny a lži o Bohu Krišnovi, samý tupci a fanatici zaslepený. A Krišna už pomáha ako som písal už od počiatku vekov, od počiatku všetkého. Naša planéta nie je rozdiel - všade pomáha. A toto diabol nerobí ... diabol by pomáhal iba chvíľu, a nie celú večnosť, ako Krišna. Krišna Nás všetkých miluje, a ako som vravel, za dobro odmení a za prehrešok potrestá dľa jeho výšky. Ak ktosi robí hriech naschvál, bude mu pridané niekoľko násobne, lebo je to vedomý hriech. Vidíte tieto pravdy? Krišna pomáha ľudom, a zlých tresce - tak ako raz Váš potomok čosi vystrájal a už Ste nevedeli čo s ním robiť, tak padlo na zadok - toto iste robý aj Boh Krišna. AK niekto robí zle, a nechce prestať - tak trestá.

 

Kresťanský Boh i Ježíš odpúšťajú aj bezpríčinne – ak uveríš a oľutuješ svoje hriechy a budeš poslúchať. To isté i Krišna – tak aký je potom v tom rozdiel? – uveril, prijal, oľutoval  a polepšil sa – vše je rovnaké! - Krišna aj Kristus.

 

Tieto pravdy prečo nevedia všetci ?- ale iba to, že je Krišna démon? Démon robí zle, ale Krišna robí také veci ako Kresťanský Boh. Aj dáva milosrdenstvo a odpúšťa hriechy - len iným spôsobom ako Kresťanský Boh. Keď človek príjme Božiu Lásku a potom ju bude šíriť a pomáhať, Boh sa zmiluje a odpustí a požehná a bude pomáhať. Ako sa vraví: Ćloveče pomôž si, aj Boh Ti pomôže. Prestaň hrešiť - vyslobodím Ťa. Toto je Krišna. Čili: Kresťanstvo a Hinduizmus je temer rovnaké, len to je iné. A Tí, čo tvrdia iné veci než toto, nepochopili Krišnu - Aj Krišna odpúšťa ... aj mne odpustil. No Hinduizmus je na dosť zložitý a nie každý mu rozumovo porozumie

 

Čo Vy na to? - Krišna pomáha dobrým a zlých tresce, ak neposlúchajú - podobne ako Váš potomok občas.